Фестивалі України

Неділя, 19.05.2024, 20:40

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід


Головна » Статті » Музичні » Джаз

"Міжнародні дні джазової музики у Вінниці"
Програма XIV «Веселого» фестивалю «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці»

26-27 вересня 2009 року
26.09.2009
Час Програма  
15:00 Відкриття фестивалю



1 відділення

Прем'єра
Творчий вечір народного артиста України, композитора
Мирослава Скорика
"Джаз та класика"

Солісти Мирослав Скорик, заслужена артистка України Оксана Рапіта
Камерний оркестр облфілармонії "Арката", худ. керівник Георгій Курков



Мирослав Скоорик (13 липня 1938, Львів) — композитор і музикознавець родом зі Львова, народний артист України, лауреат Державної премії ім. Т.Шевченка, член-кореспондент Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри композиції Львівської консерваторії, голова Львівського відділення Спілки композиторів, секретар Спілки композиторів України, керівник Центру музичної україністики. Удостоєний найвищої державної відзнаки — «Герой України».
Його твори реґулярно виконуються в Україні, інших країнах колишніх республіках СРСР, а також у Німеччині, Франції, Австрії, Голландії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Польщі, Великій Британії, США, Канаді та Австралії. Мирослав Скорик часто виступає як дириґент і піаніст з виконанням власних творів.
У стилістиці продовжує традиції львівської композиторської школи, органічно пов'язаної з різноманітними первинними жанрами; дає модерну авторську візію українського, зокрема карпатського фольклору і львівського міського й салонного музикування, а також сучасної популярної музики, насамперед джазу. Саме джазову программу классик української музичної культури написав спеціально для фестивалю "Міжнародн дні джазової музики у Вінниці ", а вінницькі слухачі мають унікальну можливість насолодитись джазовими шедеврами маестро.




Оксана Рапіта
Народилась у м. Тернополі. Навчалась у Тернопільському музучилищі , Львівській державній консерваторії ім. М.Лисенка , аспірантурі у Московському Музично- Педагогічному Інституті ім. Гнєсіних .
Лауреат республіканських та міжнародних конкурсів . Доцент кафедри спец. ф-но у Львівській державній музичній академії ім. М.Лисенка. Інтенсивно концертує в Україні та за її межами (Польща, Швейцарія, Бельгія, Росія, Австрія, Казахстан), є учасником Міжнародних музичних фестивалів .
Оксана Рапіта- справжній віртуоз.


 2 відділення

Вокальний секстет "JazzEX",
Київ, Україна


Дмитро Ефіменко
Олена Орлова
Сергій Юрченко
Марина Керусенко
Інесса Качайлова
Павло Москаленко

 



Група JAZZEX була створена в 2005 році.
JAZZEX – вокальна група, яка виконує музику без єдиного музичного інструменту. Інструменти групи JAZZEX – це їх голоси.
У основі ідеології групи лежить творчий пошук і бажання постійно дивувати публіку своїм мистецтвом а cappella.
JAZZEX завжди йде в ногу з часом, залишаючись при цьому самобутньою і оригінальною, не зраджуючи своєму стилю і жанру.

18:30 1 відділення

«Тріо Влодека Павліка» (Польща)
з програмою «Anhelli»
В рамках Року Юліуша Словацького


Влодек Павлік - фортепіано
Павел Паньта – контрабас
Цезарі Конрад – перкуссія

 

Про музику Павліка — піаніста світового класу — на Заході пишуть як про віртуозну музику з елегантним почуттям гумору, різноманітну, глибоко щиру та ліричну. На запитання про свій музичний стиль Влодек Павлік відповідає, що він просто музикант, оскільки успішно використовує все те, що відбувається в сучасному світі звуку. І на його погляд, категорії, за допомогою яких ми міркуємо про музику, незабаром стануть непридатними. Як доказ — критики говорять про новий стандарт, встановлений польським тріо.
Музикантам Тріо Павліка часто доводиться чути про свою оригінальність. А нині це в джазі один із найцінніших компліментів.


2 відділення

Квартет Ренато Боргетті (Renato Borghetti Quartet) (Бразилія)


Ренато Боргетті (Renato Borghetti) - акордеон (gaita ponto)
Даниіель де Се Лей (Daniel de Sá Leite) – гітара
Вітор Пеіксото (Vitor Peixoto) - фортепіано
Педро Фіджиредо (Pedro Figueiredo) – саксофон/флейта

 
 


Віртуозний акордіоніст Ренато Боргетті - суперзірка серед нових народних музикантів Південної Бразилії. Харизматичний гаучо переосмислив, пристосував і модернізував багато з рідних моитивів своєї батьківщини. Його швидкі і грайливі наспіви поєднують звуки Аргентинських пампасів з центральними європейськими, італійськими і французькими елементами в блискучу, сучасну суміш Танго, Польки, ТexMeкс (техасько-мексиканської музики) і волинки. Він не цурається типовіших форм широкого розмаїття Бразильського і світового попу, самби, джазу, танго ще й, пристосовувавши кожну з цих форм до свого унікального стилю гри на акордеоні.
Запис однієї з останніх робіт Ренато «Фанданго»(веселий бал) був нагороджений премією Acorianos in Porto Alegre як кращий CD&DVD року, а також номінований на Latino Grammy.

21:30 
Ансамбль Міхаеля Портера з програмою
“The Beauties and the Beats“

 
Музиканти:
Джессіка Портер - «Malletininstrument»
Ванесса Портер - «Malletininstrument»
Уве Ланге - акордеон
Ігор Шиле - бас
Коне Шедлер - фортепіано
Ральф Річер - саксофон
Цезарь Гамеро - гітара
Міхаель Портер - перкуссія 





Як особливість групи слід відзначити наявність двох “Malletininstrumenten”, на яких грають Джесіка та Ванесса Портер, дочки лідера гурту Міхаеля Портера.
„Beauties“ грають в найповнішому сенсі „Світову музику“, тобто джазову музику, яка характеризується впливом африканських і карибських стилів. Проте також елементи фанку та блюзу можна знайти у композиціях гурту.
 

27.09.2009 
Час Програма  
16:00 
Луіз Сімас, рояль (США)
Муніципальний біг-бенд «ВінБенд»


Худ.кер. Юрій Харченко
Диригент Сергій Отюгов

 

 

Луїз Сімас
Бразильськй джазовий піаніст та співак
Луїз Сімас грав і записував з багатьма з великих, і підписав свою першу угоду на звукозапис, коли йому було лише 18. Він вважається одним з найбільш поважних музикантів Бразилії; в 1989 він переїхав до США і став одним з топ-музикантів в бразильській джазовій сцені Нью-Йорку. Луїз виступав повсюди в США, в Європі і в Бразилії.
Він - чарівний виконавець, який притягує слухачів в свій дотепний, радісний, чуттєвий, музичний світ. Сімас втілює уявлення, які ми, не бразильці, маємо про чудову країну Бразилію, і з ним, ми усі стаємо бразильцями, хоча б на кілька годин»




Вінницький муніципальний Джазовий оркестр «Він Бенд» розпочав свою творчу діяльність лише навесні 2008 року, але закохана у джаз публіка Вінниччини не уявляє як жила без них раніше.
Молодий, але уже такий популярний «Він Бенд» складається з найкращих музик міста Вінниці (серед його артистів є лауреати та переможці різних джазових фестивалів) і планує ще довго тішити своєю музикою всіх цінителів витонченого мистецтва. Репертуар складається з джазових композицій , творів українських авторів та та популярних мелодій в перекладі для естрадно-духового оркестру.

18:30 
Тріо Луї Склавіса
(LOUIS SCLAVIS TRIO) (Франція)

Луї Склавіс (Louis Sclavis) - кларнет
Олів’є Лет (Olivier Lete) – електро-бас
Франсуа Мервіль (Francois Merville) - ударні 

 

Мистецький шлях Луї Склавіса, композитора і музиканта, його інноваційний маршрут в музиці, дивовижна віртуозність гри на кларнеті, великий каталог записів, багаточисельні створені проекти – все це зробило його «гігантом на переповненій Європейській сцені».
Крім музичних творів, створених для своїх численних проектів, Склавіс писав музику для хореографічних постановок.
Олів’є Лет
Електро-басист самоучка та класично освідчений басист - Лет зараз бере участь у всіляких групах та імпровізованих музичних проектах.
Починаючи з 2005 Олів’є Лет викладає електробасс в Консерваторії Pantin.
Франсуа Мервілль - барабанщик, який творить чудеса.... його талант інструменталіста, увага роблять його найбажанішим музикантом.
Франсуа має ґрунтовну музичну базу.

21:30  На особисте запрошення Олександра Домбровського

Російська королева
блюзу
ВІКТОРІЯ П’ЄР-МАРІ

з програмою
«Шоу світових хітів» 




ВІКТОРІЯ П’ЕР-МАРІ володарка унікального по красі і діапазону голосу, яскравої колоритної зовнішності і палкого темпераменту.
Бере участь у віницькому фестивалі на особисте запрошення Олександра Домбровського.
Російська Королева Блюзу народилася 17 квітня 1979 р. у Москві.
Творча кар'єра Вікторії почалася в шкільні роки в дитячому духовому оркестрі під керівництвом Альфреда Гургеновича Григоряна, де П'єр-Марі грала на тубі.
Вікторія П’єр-Марі вчилася естрадно-джазовому вокалу і режисурі масових шоу, а в 2006 р. закінчила аспірантуру Інституту Сучасного Мистецтва. З 2008 року - викладач у Вищій Школі Мистецтв, кандидат-мистецтвознавець
Видатна жінка і співачка вона поєднує в собі не тільки талант, красу і розум, але і володіє унікальною енергетикою доброти, завдяки якій їй завжди вдається все задумане в житті.

Категорія: Джаз | Додав: lutasia (31.05.2010)
Переглядів: 723 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вы можете получить WMR-бонус в размере 0,01-0,10 WMR на свой кошелек 1 раз в сутки

Кошелек
Код Защитный код

Обмен Webmoney

Как заработать $100 в месяц на своем сайте? Ответ здесь!
добавить сайт в каталог сайтов bestwebdir.info